Infolinia: 664788766 lub 784900065

WYSYŁKA W 24H   DARMOWA DOSTAWA OD 199ZŁ  I  ZYSKAJ DO 40% TANIEJ NIŻ W TRADYCYJNYM SKLEPIE

Producenci
Menu
Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Program Lojalnościowy

Program lojalnościowy umożliwia zbieranie punktów za zakupy oraz zamianę zgromadzonych punktów na produkty. To doskonały sposób na zniżkę przy kupnie produktów z naszego sklepu. Pozwala on na premiowanie aktywnych klientów. W zamian za zakupy, zapisanie się do newslettera lub dodanie opinii o produkcie, otrzymujesz punkty, które później możesz wykorzystać na zakupy w naszym sklepie.

Regulamin Programu Lojalnościowego

 

Punkty naliczane są tylko zarejestrowanym Klientom sklepu prozakupy.pl. W ramach Systemu Punktowego Klient może zdobyć punkty:

- Kupując produkty na stronie naszego sklepu. Każda złotówka wydana na zakup produktów w sklepie to jeden punkt
- Pisząc opinie o zakupionych produktach
- Zapisując się do newslettera

Przed dokonaniem zakupu czy wystawieniem opinii, Klient musi zalogować się w sklepie. Dokonanie tych operacji bez wcześniejszego logowania się nie będzie premiowane punktami. Zdobyte punkty można wykorzystać tylko w sklepie www.prozakupy.pl. Punkty nie mogą być wymienione na gotówkę.

Punkty za zakupy 1zł = 1 punkt

Punkty za wybrane zakupy naliczane są każdemu zarejestrowanemu Klientowi po zaksięgowaniu płatności za dane zamówienie. Za każde 1 zł wydane na zakupy w sklepie prozakupy.pl Klient otrzymuje 1 punkt. Aktualną ilość punktów każdy Klient może sprawdzić logując się do swojego profilu i klikając "Twoje konto". Klient sam decyduje kiedy chce wykorzystać zdobyte punkty na zakupy. Zgromadzone punkty może w całości przeznaczyć na zakupy lub też wykorzystać tylko ich część lub dokonać zakupów bez wykorzystania punktów.

Zakup Produktów za punkty

Zalogowany do sklepu Klient, który zgromadził odpowiednią ilość punktów może dokonać zakupu Produktów za punkty. Klient może dokonać wymiany na dowolny produkt z całego naszego asortymentu zdobywając potrzebną ilość punktów. Aby kupić produkt wykorzystując zgromadzone punkty należy po zalogowaniu wejść na "moje konto" i nacisnąć zakładkę "Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty". Następnie Klient wybiera produkt który go interesuje i na który ma zgromadzone punkty naciskając przycisk "wymień". Po zaakceptowaniu przez pracownika sklepu wymiany danego produktu za punkty następuje wysyłka wymienionego produktu bądź dołączony zostaje do aktualnego zamówienia. Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz email: biuro@prozakupy.pl lub telefonicznie na numer 784900065.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl